Opalanie natryskowe w Szczecinie

Opalanie natryskowe jest najbezpieczniejszą metodą uzyskania równej, trwałej i natychmiastowej opalenizny. W Szczecinie znajduje się się kilka gabinetów kosmetycznych mających tą usługę w ofercie. Aby znaleźć taki salon piękności, należy wpisać w wyszukiwarkę: kosmetyczka Szczecin swiaturody.com. W wynikach znajdziemy profesjonalne i polecane salony kosmetyczne.

Opalanie natryskowe zyskuje coraz więcej zwolenników. Klienci salonów kosmetycznych poddają się temu zabiegowi przed ważnymi imprezami, ślubami i wyjazdami. Opalenizna uzyskana ta metodą jest bezpieczna, gdyż skóra nie jest poddawana działaniu szkodliwych promieni słonecznych. W przeciwieństwie do opalania na słońcu, nie jest wysuszona i nie może ulec poparzeniu. Po zabiegu ciało jest aksamitne, delikatne i dobrze nawilżone. Dodatkowo z tego typu opalania mogą korzystać osoby, które na co dzień nie mogą eksponować ciała na słońce, co może być spowodowane uczuleniem lub bardzo jasną karnacją. Jest ono trwalsze niż opalenizna uzyskana za pomocą domowych samoopalaczy, a co najważniejsze, nie zostawia na ciele plam i smug.

Opalanie natryskowe polega na pokryciu ciała specjalną mgiełką za pomocą profesjonalnej aparatury. Preparat brązujący nie powoduje alergii ani uczuleń, posiada za to właściwości silnie nawilżające i pielęgnujące. Opalenizna powstaje w skutek reakcji preparatu z aminokwasami, które znajdują się w naskórku. Skóra przybiera naturalny odcień opalenizny, w zależności od typu karnacji. Zabieg wykonywany jest najczęściej w specjalnej kabinie, a pokrycie ciała preparatem brązującym nie trwa dłużej niż 20 minut. Po zabiegu skóra musi zostać osuszona.

Aby uzyskać jak najlepsze i najtrwalsze efekty, musi być odpowiednio przygotowana do zabiegu. Dzień wcześniej powinno się wydepilować całe ciało i wykonać dokładny peeling. Skóra przed zabiegiem musi być czysta. Nie jest dozwolony makijaż, wcześniejsze stosowanie dezodorantów czy balsamów do ciała. W salonach jest dostępna specjalna, jednorazowa bielizna i czepek do ochrony włosów. Można też opalać się zupełnie nago. Po zabiegu wskazane jest nałożenie ciemnego i luźnego ubrania. Z kąpielą należy się wstrzymać przez kilka godzin. Przeciwwskazaniem do opalania natryskowego jest astma, nadmierna potliwość, alergie skórne i infekcje bakteryjne.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>